Pouť_2

30. června 2006 v 20:10 | Jane
POUŤ (2.)
,,A jak se vlastně jmenujete ?" zeptal se jakoby nic Tom. ,,Já jsem Lucka a tohle je moje sestra Martina." řekla Lucka.,,Hezký jména." podotkl Tom.,,No jo my víme." odsekla Martina.,,Tak řekněte co máme udělat a my to s bráchou uděláme.Ale rychle.Musíme stihnout ještě tu párty co se pořádá v hotelovým baru."řekl Bill přičemž poslední souvětí směřoval k Tomovi.,,Jasně to stihnete."řekla Lucka, ,,Půjdeme na tudle věc." ukázala Martina na centrifugu.,,A úkol zní:vydržet beze řvu celou dobu co se to bude točit, nebo co to bude dělat…No já pojedu s tebou,"ukázala na Billa a pokračovala, ,,no a Lucka pojede s tebou."
ukázala na Toma a mluvila dál.,,No a kdo z dvojice zařve jako první, ten prohrál."zakončila svou řeč Martina.,,Tak fajn."souhlasil Tom a ještě dodal. ,,A jaká bude odměna?"
,,No když vyhrajeme my tak se v támhle tom parku budete spolu líbat na lavičce a přiznáte že jste buzíci."navrhla Lucka.,,O.K. a když vyhrajeme my…Tak s námi půjdete na tu párty."řekl s neodolatelným úsměvem Tom.,,Platí."Tom a Lucka si podali ruce na znamení, že jsou domluveni.
Koupili si lístky a postavili se do řady.Jeli všichni nejednou.Sedli si.Lucka se snažila aby ji Tom přestal pokládat ruce na kolena tak dlouho, až mu nakonec vstřelila facku.
///Bill ani Martina nemluvili.Každý z nich se znechuceně díval na opačnou stranu.
Centrifuga se roztočila.Tomovi a Billovi nedělalo problém neřvat.Občas jim málem ujelo vyjeknutí, ale vždycky včas zavřeli pusu.Lucka a Martina na Centrifuze byly poprvé za dlouhou dobu.Martina vyjekla hned jak se Centri začala nebezpečně viklat.Lucka zaječela, jakmile se na ni Tom nechtěně trošku překlopil.Když vystoupili z Centri, Tom a Bill se tvářili vítězně, Martina a Lucka zklamaně a naštvaně.Už, už mířily pryč doufaje, že kluci na sázku zapomenou.V tom se za nimi ozvalo: ,,Holky!A co sázka?Měly byste se připravit.Ta párty začíná za hodinku!"obě dvojčata se buchala na celé kolo.
O hodinu později…
Holky vcházely do hotelového baru s klukama ruku v ruce.Holkám se to nelíbilo, ale Tom s Billem si užívali tu sladkou chuť vítězství.Spokojeně se s holkama drželi za ruce a na celé kolo rozdávali sladké úsměvy.Lucka s Martinou si povšimly, že jisté dívky na ně zlostně zahlížejí a ihned zalitovaly, že s klukama vsázely.Ale sázka je sázka a ony prohrály, takže musí snášet následky.V hotelovém baru bylo téměř plno.Kluci zamířili ke zdánlivě poslednímu volnému stolku.Všichni čtyři se posadili.Holky znechuceně, kluci šťastně.
Pili a tančili a zase pili až se tak trochu zřídili.Ale jen trochu.Nejvíc se zřídili Martina s Billem.Asi po třech hodinách zamířili s opileckým smíchem nahoru do Billova pokoje.
Tom chtěl Lucku políbit,ale ona nebyla tak opilá jako její sestra, tak nejprve vzdorovala.
Ale která holka by Tomovi dovedla odolávat ?Nakonec ho Lucka nechala aby ji líbal.Celkem se jí to líbilo.Pak pili dál a dál a nakonec zamířili do Tomova pokoje…
Ráno se Martina probudila a uviděla vedle sebe ležet nahého Billa.Na první pohled se lekla.
Chtěla se vyprostit z Billova objetí.ten se jí však držel jako klíště.Vlastně jí bylo příjemné s ním ležet v jedné posteli.///Mezitím u Toma a Lucky…Lucka otevřela oči a podívala se, kdo jí to objímá.Celá se otřepala, když zjistila, že je to Tom.opatrně zvedla Tomovu ruku ze svého břicha a chtěla se nenápadně vypařit.To se jí však nepovedlo, protože Tom se probudil a řekl: ,,Kampak kotě?Snad mně po tak krásný noci nechceš opustit?" zadíval se na ni svýma hnědejme očičkama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kacenka kacenka | 6. srpna 2006 v 17:54 | Reagovat

a dál???????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.