Kaktus_2

31. května 2006 v 17:08 | Jane
KAKTUS_2
Kluci vyběhli ještě dva kopce a byli před novým zahradnictvím.Dvě zahradnice zrovna zamykaly skleněné dveře.Dvojčata to nestihla ubrzdit a vrazila přímo do dveří.Sklo se s řinkotem vysypalo na zem.Kluci propadli dovnitř holkám přímo k nohám.Váleli se v šoku po zemi.
Holky se začaly smát, ale pak si uvědomily kdo to zaplatí.Ta jedna podala ruku Tomovi a řekla: ,,Vstávej!" Tom se jí chytil levou rukou a postavil se.Pravou ruku měl pořezanou od skla.
Bill vstal sám a řekl: ,,Sorry holky.My fakt nechtěli…" Ta druhá se usmála a odpověděla:
,,No nám je to celkem jedno, ale to sklo bylo dost drahý a šéfovi to vadit bude.To si pište."
,,A jak se vůbec jmenujete?" zeptala se první dívka a zavazovala kapesníkem Tomovou pořezanou ruku. ,,Já jsem Bill a tohle je moje dvojče Tom." řekl Bill.,,Brácha jako nemusel si říkat, že jsme příbuzný!"okřikl ho Tom.,,No dovol!Ty se snad za mně stydíš?!"otázal se Bill.
,,Tos uhod!"křikl Tom. ,,No tak kluci nehádejte se!A já jsem Janet a tohle je moje kamarádka Amanda.Jsme tu na praxi."vložila se do hovoru Janet.,,Jo a Tome přehoď si ty dredy zpátky do zadu.Vypadáš jako opičák!" řekl Bill.Tom si přehodil dredy a zaprotestoval.,,Já se po nikom neopičím.Takže logicky nemůžu bejt opičák." Bill se ale nenechal odbýt a řekl: ,,Tak když se teda neopičíš, tak seš neopičák." ,,Tak to můžu rovnou bejt piča vole!" ,,Nemůžeš bo nejseš holka blbče!" ,,No jo vole to je úvaha jak prase, ale co když sem?"usmál se Tom.
,,Tak se kouknem ne?"zasmál se Bill.,,Blázníš vole?!Před něma?!?!" zděsil se Tom.
(Kluci si teprv teď uvědomily že tam jsou Janet s Amandou J),,A proč jste sem vlastně šli?" zeptala se Amanda.,,Mno..hmm…ee.."nemohli si kluci vzpomenout.,,Už vím!"zvolal Bill.
,,Pro kak-kytku pro mamku."opravil se.,,Nechcete nám pomoct vybrat, holky?"zeptal se s úsměvem Tom.,,Smůla hoši tady už je zavřeno."zklamala je Amanda.Dvojčata se otočila k rozbitým dveřím a dvojhlasně řekla: ,,No..nám se nezdá." Všichni čtyři chytli výtlem.
Asi po pěti minutách ustavičného smíchu je přerušil šéf zahradnictví.,,Co to tady děláte vy smradi malí?!?!?!?!"Zřejmě si neuvědomoval že je o hlavu menší než dvojčata.,,Ehm…Pane je tu jeden malý detail."řekl Tom a bylo vidět, že váží každé slovo.,,A jakej vy spratci?Jakej?!?!?Co?!!Co?!!" rozeřval se ještě víc (pokud to ještě deJ) majitel zahradnictví.
,,No víte jste jaksik menší než my." usmála se dvojčata.,,Vy snad ze mě děláte srandu vy parchanti!" ,,Ne pane.My mluvíme úplně vážně."řekl Tom a bylo vidět že se musí přemáhat aby se nerozesmál.,,Tady!Kytička na usmířenou!" podal Bill šéfovi žlutou růži z nejbližší vázy.,,Cože?!?!"naštval se pán ještě víc.,,Ty si myslíš že to sklo odčiníš nějakou blbou růží?!?!A ještě k tomu mojí?!?!?!"Vytrhl Billovi z ruky růži a vyhodil ji rozbitými dveřmi na ulici,kde ji přejel Gustav na koloběžce.,,Nazdar fotr!" vřískl Gustav.A prolezl rozbitými dveřmi dovnitř (pokud se tomu "dovnitř" dá říkat, žeJ).,,Jé čau kluci!Nechybí tu náhodou něco?"zeptal se neadresně.,,Už vím co!" zvolal vzápětí.,,Dveře!!!" ,,No to ti brzo došlo synu!" ,,Sy- co??" zděsila se dvojčata.,,Synu?!"
Vykroutí se kluci z průšvihu?To se dozvíte v příštím díle.
(napsala: Jana a Andrea)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.