Kaktus_1

31. května 2006 v 17:07 | Jane
mno tak to jsme jednou tvořily s Agihou a vyšlo nám todle tak se nesmějte pls:-)
KAKTUS_1.díl
To osudný ráno změnilo dvojčatům Kaulitzovým život.Bill se probudil jako první, protože mu úprava vlasů trvá déle než Tomovi.Vstal a zamířil do koupelny.Po hodině vylezl a šel zalít jejich kaktus.Když ale přistoupil k okennímu parapetu, zjistil, že jejich oblíbený kaktus nejeví známky života.Billa to tak vzalo, že šel okamžitě vzbudit Toma. ,,Brácha chcípl nám kaktus!" oznámil Bill sklesle. ,,Co to žvaníš ty vole?Jakej kaktus?" nechápal Tom. ,,Náš kaktus ty blbče!" ,,Aha a co je s ním?" ,,Chcípl vole!" ,,A proč ?" ,,To já nevím!" ,,Tak mu řekni ať s tím laskavě počká.Mně se chce spát!" přehodil si peřinu přes hlavu Tom a ignoroval Billovo rozhořčení.Bill stáhl z Toma peřinu a řekl: ,,Tobě je asi jedno, že to byl ten kaktus co sme si přivezli z Ria že?" ,,Cože??? Ten byl můj oblíbený!" ,,Kdyby něco tak náš." ,,Víš co Bille, odpo si zajdem koupit do zahradnictví novej jo?" ,,Jasně a co uděláme se starým Helmutem?"
,,S kým?" zeptal se Tom. ,, Tak se ten kaktus jmenuje ty blbče!" ,,Spíš jmenoval ne?" ,,Neprovokuj ty idiote!" zařval na bráchu Bill.,,A co s ním chceš jako dělat?" zeptal se Tom.
,,Pohřbít." oznámil Bill pohřebním hlasem. ,,Si děláš prdel bo co?" vyvalil Tom bulvy.
,,Jsi hroznej.Kaktus pohřbít nechceš, ale tu tvoji mrtvou berušku jsme pohřbít museli."
,,Neblbni Bille, to bylo ve druhý třídě!" ,,No a co?Stejně před týdnem si ještě měl mravence Ferdu." ,,To je něco jiného!Ferda byl můj kámoš." ,,To Helmut byl taky!" ,,Fajn tak ho pohřbíme..Ale až za dvě hoďky.Jdu spát.Pápá!" ukončil debatu Tom a znovu se zachumlal pod peřinu.Bill práskl dveřmi bratrova pokoje a odebral se uložit kaktus do pohřební rakve.
Ta rakev ale nebyla obyčejná.Byla to totiž plechovka od sardinek.Bill sardinky nesnášel, ale Tom je žere furt.Po půl hodině usilovné práce zjistil, že se do ní Helmut nevleze.
,,Sakra!" zasténal Bill.Najednou se ze zhora ozvalo: ,,Brácha? My jsme někdy byli v Riu?"
,,To si piš vole!" zařval Bill.,,Dokonce třikrát!" Tom sešel dolů a pomohl Billovi narvat Helmuta do kelímku od jogurtu.,,Tak rakev máme." řekl Bill.,,Teď už zbývá jen vykopat hrob." ,,Nebuď morbidní!" okřikl ho Tom.Tom se podíval na hodinky a pronesl: ,,Myslím že ten pohřeb nestihneme.Alespoň ne dneska.Za dvě hodiny zavírají to zahradnictví v Magdeburgu." ,,Tak to bysme si měli pohnout ne?Padáme…"
V Magdeburgu…..
Kluci to vzali zkratkou přes park.Bill ucítil, že šlápl do něčeho měkkého a smradlavého.
,,Fůůj!!" zařval znechuceně Bill, když zjistil, že to bylo psí hovínko. ,Hahahahahaa….!" rozesmál se Tom.,,No ty máš co říkat Tome!"rozesmál se na oplátku Bill.Tom nechápal co tím Bill myslí.,,Ten pes ti pochcal nohu vole!" řekl Bill mezi záchvaty smíchu.Je pravda, že Tomovi bylo už delší dobu divné, že má mokro v botě…Najednou jim došlo, že v zahradnictví zavírají za dvacet minut.Kluci nahodili sprinty i když se jim moc nechtělo.
Ale kaktus prostě potřebovali.K zahradnictví doběhli 10min. před zavírací dobou a s hrůzou zjistili, že zahradnictví se minulý pátek přestěhovalo na druhý konec města.,,A do prdele." ulevili si oba současně.Znovu nahodili sprinty a běželi na tramvaj a z jízdního řádu se dočetli, že další jede až za hodinu a půl.,,Tak dlouho čekat nemůžem!" zděsil se Bill.,,Tak poběžíme!" rozhodl Tom.Nu i běželi.Běželi kolem domova důchodců kde se k nim přidal jeden dědeček na vozíčku v domnění, že se běží závody.Dokonce je i předjel(všichni víme že dvojčata nejsou moc dobří sportovciJ).Dědeček byl v čele až do té doby, než přišel kopec.Dědečkův vozík nabral z kopce rychlost minimálně 100km/h a uháněl po cestě stále níž a níž.Dole však nevybral zatáčku a vrazil do stromu.Vozík byl na sračku ale dědeček naštěstí přežil a stále hlasitěji řval: ,,Jsem vítěz!!Jsem vítěz!" A stařenky mu z okna tleskaly.
Doběhnou kluci v čas do zahradnictví? To se dozvíte v příštím díle!
(napsala: Jana a Andrea)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.