Aids

31. května 2006 v 17:11 | Jane
nevím kdo to psal tak si nemyslete kdyz se vám to nebude páčit že za to muzu já:-)
AIDS
,,Ty si s těma holkama nedáš pokoj ani na turné Tome !" vyčítá Bill Tomovi. ,,Brácha udělej mi laskavost ano?Dej mi už konečně pokoj!" odbyl Billa Tom. ,,No já nevím Tome," vložil se do hovoru Gustav, ,,asi by sis měl dát krapet pohov…Hmm…Myslím jako věnovat se kapele a tak…" Tom mu však skočil do řeči: ,,Tím chceš jako říct že se kapele dost nevěnuju nebo co??" vyjel podrážděně. ,,Ne ! Ale když vlezeš do postele s každou holkou, tak je možný že máš…" Gustav se chvíli odmlčel. ,,Aids? Myslíš Aids? Tak to je gól !!" rozesmál se Tom.
,,No já nevím Tome…Aby ses nepřepočítal." Řekl rozvážně Gustav a znovu se začetl do svého časopisu o motorkách.Tomovi stuhl úsměv na rtech.Vždyť už měl tolik holek ! Ale co když některá opravdu měla…Ne to je blbost ! Vždycky si bral kondom…Ale kondomy nejsou zase tak spolehlivé jak všichni říkají… Těchto myšlenek se Tom nemohl zbavit po celý zbytek večera.Co když má opravdu Aids…Ale to by znamenalo, že nakazil spoustu holek…
,,Bille?" řekl tiše Tom když na pokoji osaměli.,,Myslíš že bych se měl nechat vyšetřit?"
,,To jako na mozek ?Tak to bys rozodně měl…" rozesmál se Bill.Tom po něm zašilhal nenávistivým pohledem. ,,Myslím to vážně Bille!" zařval.Bill se přestal smát, ale bylo na něm vidět že se musí hodně přemáhat. ,,A na co se chceš vlastně vyšetřit ?" zeptal se.
,,Na…Aids." zašeptal Tom.,,Na Aids ??ha,ha…" Bill se div neválel smíchy po zemi.Byl celý červený.Úplně jako rajče.,,Proč proboha zrovna na Aids?" zeptal se Bill.Nastala chvíle vcelku trapného ticha.Po chvíli se Tom vymáčkl.,,Přemýšle…Přemýšlel jsem o tom co říkal Gustav a…napadlo mně že má možná pravdu." A zahleděl se do země.,,To co mi tu vykládáš je prča..že jo?" zeptal se, se smíchem Bill. ,,Ne není to prča.Bohužel ne." Tom se sesul na křeslo a unaveným pohledem přejel po okolních zdech.Bill se přestal usmívat a sedl si na opěradlo křesla kde ležel Tom. ,,Hele brácha neboj se.Gustav si určitě dělal srandu…Nedávno viděl v televizi nějaký dokument o Aids a…přece znáš Gustava.Když něco takového vidí hned hledá na sobě a na ostatních lidech ze svého okolí příznaky…No tak vzchop se ksakru !" zatřásl Bill Tomem. ,,Díky brácha.Ale stejně se raději nechám vyšetřit."
Zašeptal Tom a šel se osprchovat.
O několik dní později….
,,Bille? Na dnešek jsem objednanej na to vyšetření na…však víš…Nechceš tam jít se mnou?" řekl nešťastně Tom. ,,Promiň brácha, ale mám rande s jednou sexy fanynkou…hele fakt sorry..Zavolej mi jak to dopadlo…Tak čau letím!A drž se!" zařval Bill a zabouchl za sebou dveře.Tom se sklesle postavil a šel se učesat.Ulicí šel jako tělo bez duše.Zastavil se přímo před nemocnicí.Zhluboka se nadechl a vešel.Uvnitř to smrdělo dezinfekcí tak silně, až se Tomovi zvedl žaludek.Vyjel výtahem do prvního patra.A zaklepal na dveře s nápisem: Oddělení pohlavních chorob. ,,Dále!" vyzvala ho sexy sestřička. ,,Dobrý d-den." Zakoktal se Tom. ,,jdu na to vyšetření na…ehm…Aids." ,,Tak si sedni mladý muži." Usmála se sestřička tím nejkouzelnějším úsměvem. ,,Jak se jmenuješ?" ,,Tom Kaulitz." ,,Á tady tě mám.Tak si vyhrni rukáv na levé ruce a pan doktor ti vezme krev…Teda…jen co se vrátí." zahihňala se sestřička a vyběhla na chodbu.Tom seděl a hleděl ven z okna.Ještě nikdy si neuvědomoval, jak je na světě krásně.Po deseti minutách vešel do ordinace doktor, který vypadal jako nějaký bezdomovec.Byl vysmátý jak lečo, plášť měl u krku rozepnutý tak že mu byl vidět jeho chlupatý hrudník a vypadal mírně podnapile."No potěž pánbůh! Pomyslel si Tom.
,,Tak co tu máme?Á vy musíte být ten mladý Kaulitz.Dcera je vaší velkou fanynkou.nemá mít náhodou s vámi rande?" nasadil podezíravý tón. ,,Ne.Asi má rande s mým…ehm…bratrem."
Odpověděl Tom a v krku měl knedlík. ,,A vy jste Tom nebo Bill?" zeptal se podnapilým tónem doktor. ,,Tom pane doktore." řekl Tom. ,,Tak přejdeme k věci.Sestři! Přineste mi dezinfekci a jehlu na odběr krve." Doktor vzal Tomovi krev a oznámil mu, že výsledky příjdou za čtrnáct dní, ať si pro ně potom příjde.Tom vyšel z nemocnice s ještě horší náladou, než z do ní vcházel…Čeká ho 14 dní napětí a nevědomosti…Těch otravných 14 dní uplynulo jako voda.Na vyzvednutí výsledků šel tentokrát s Tomem Bill jakožto osobní doprovod.Tom zmizel v ordinaci.Asi podvaceti minutách se z ordinace vynořil.Byl celý bílý.
,,Tak co Tome?"zeptal se s nadějí v hlase Bill.Tom mu podal obálku a řekl: ,,Podívej se sám." A sesul se na sedátko po Billově pravici. ,,Je tu menší problém brácha.já neumím latinsky."
řekl Bill.Tom neodpovídal.Jen se zahleděl z okna.Pochvíli stočil tvář k Billovi a sklesle zašeptal: ,,Mám to brácha.Mám Aids." V Billovi by se krve nedořezal.A opět nastala ta trapná a v tomto případě bolestná chvíle ticha mezi bratry. ,,Nikdy," ujal se šeptem slova Tom ,,nikdy jsem si neuvědomil, že svět může být tak nespravedlivý…já nechci umřít Bille!" Tomovy hnědé oči se zalily slzami.Bill si sedl vedle Toma a mlčky ho objal.,,Neboj brácha…Zvládneme to..Společně ano."
KONEC.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.